Ciekawe rozrywki na Twój czas wolny

Siedząc obecnie tyle czasu w domu w związku z sytuacją, jaką mamy, wiele osób zadaje sobie pytanie – Co robić w wolnym czasie?

Określenie domator bardzo do mnie pasuje. Lubię przebywać w domu, lubię też wszelkie prace domowe, gotowanie, sprzątanie. A czasami lubię po prostu odpocząć i nic nie robić lub robić coś, ale tylko dla siebie samej. Wtedy zazwyczaj kanapa należy do mnie, włączam telewizor i surfuję po kanałach. Uwielbiam seriale, komedie, ale też kryminały. Ostatnio wyszło sporo polskich produkcji, bardzo ambitnych, z dobrymi scenariuszami i dobrze nakręconych. Bardzo lubię, kiedy film lub serial jest oparty na książce. Książki to moja druga miłość. Czytam bardzo dużo i każdego dnia. Lubię nowości, ale też sięgam po klasykę i starsze książki. Księgarnia mogłaby być moim drugim domem. Lubię ten zapach i pełne książek półki. Podobnie czuję się w każdej bibliotece.

Myślę, ze rocznie czytam około osiemdziesięciu książek. Nie biorę udziału w żadnych zawodach, czytam, bo po prostu lubię. Polecam każdemu, kto nudzi się siedząc w domu.