Wiedźmin… i co dalej z Geraltem?

Miłośnicy całej sagi o Wiedźminie i kontynuacji jego przygód w fantastycznym świecie mogą cieszyć się graniem w roli Geralta. Tłum gapiów, a wśród nich Geralt. Społeczność miasta obchodzi wspaniały dzień, w którym mają spalić Wiedźmę za popełnione morderstwa na kilku mężczyznach. Miejscowe zlecenie dla białego wilka było jak pestka. Zarobek niewielki ale zawsze, a przy okazji karczemne rozmowy mogą przysłużyć się do kolejnych akcji. Dziewki jak to dziewki lubią plotkować.

Bohater gier i książek zawsze wychodzi cało i zdrowo z opresji, a jeśli musi być leczony, to prędzej czy później będzie zdrów jak ryba. Dzięki temu może wykonywać ciągle nowe i skomplikowane misje i akcje. Zlecenia są płatne i dzięki temu może zyskiwać lepszy ekwipunek.

Autonomiczna i mają swój styl opowieść, zachwyci swoim charakterem i dialogami. Fabuła jest epicka a realizacja rysunkowa robi całkiem dobre wrażenie. Jeżeli jesteś miłośnikiem komiksów to taka wersja Wiedźmina zrobi na tobie wielkie wrażenie.

Dobry styl i nietuzinkowa postać zawsze zrobią robotę. Trudno szukać osoby, która nie słyszałaby chociaż raz o Geralcie. Wiedźmin to świetna historia dla nastolatków i osób dorosłych. Wcielenie się w rolę bohatera ratującego innych to zawsze wspaniała przygoda.