Najlepsze gry na Nintendo Switch

Witam, dzisiaj przedstawię wam kilka najlepszych tytułów na konsolę Nintendo Switch. Są to gry, które zapewnią wam wiele godzin wspaniałej zabawy.

Pierwszym tytułem będzie The Legend of Zelda: Breath of The Wild. Jest to jedna z pierwszych gier na konsole Nintendo Switch, która swoją premierę miała w 2017 roku. Przez wielu recenzentów uważana jest za najlepszą grę 2017. Jeżeli lubicie wciągnąć się w grę na wiele godzin to ten tytuł jest właśnie dla was. Dziesiątki jeśli nie setki godzin dobrej zabawy. Wiele rozbudowanych lokacji, otwarty świat i wspaniała rozgrywka. To wszystko znajdziecie w The Legends of Zelda Breath of The Wild.

Kolejną grą jest Pokemon Legends: Arceus. Tytuł miał swoją premierę w styczniu 2022 roku. Jest to kolejna odsłona kultowych już Pokemonów. Tym razem nasza przygoda toczy się w XIX wieku. A naszym zadaniem jest badanie pokemonów i kompletacja całego pokedexa. Jest to świetna gra dla każdego fana Pokemon.

Ostatnią dzisiaj grą będzie Super Mario Bros Odyssey. Jest to świetny tytuł z rozbudowanymi mechanikami gry, ładną grafiką a przede wszystkim wciągającą rozgrywką. W Mario Odyssey po raz kolejny wcielamy się w hydraulika Mario a naszym zadaniem jest uratowanie księżniczki. Podczas rozgrywki spotkamy wielu przeciwników oraz zawalczymy z niejednym bossem.