Jesienne, serialowe hity Netflixa – tego nie możesz przegapić!

Serialowa platforma Netflix, stara się regularnie zapewniać swoim widzom dostęp do filmowej rozrywki. Niewątpliwie to jesień jest doskonałym momentem na premiery nowych seriali. Nie inaczej jest również w tym sezonie! Jakie nowości Netflix serwuje tym razem? O tuż nie brakuje trzymających w napięciu thrillerów, seriali kryminalnych, komediowych, opartych na faktach, a także dokumentalnych. Co poleca się obejrzeć z nowości?

Top 3 nowe seriale na Netflix!

  1. Squid game – choć, ten południowokoreański serial jest jeszcze świeżynką na platformie Netflix, już podbił serca widzów na całym świecie. Zaledwie dziewięć odcinków zamkniętych w jednym sezonie, intryguje i wciąga od samego początku. Prozaiczne gry dla dzieci mają tu najwyższą stawkę, jaką jest życie!
  2. Kasztanowy ludzik – najnowszy kryminał na Netflix, nie zawiedzie fanów ciekawych zagadek i trzymających w napięciu akcji. Brutalne morderstwo, tajemniczy ludzik wykonany z kasztanów i ambitni śledczy, tworzą doskonale opracowaną fabułę.
  3. Sprzątaczka – serial, który porusza i wciąga! To historia oparta na faktach, przedstawiająca losy młodej matki, walczącej o lepszą przyszłość. Serial ten nie unika trudnych tematów społecznych, przez co budzi wiele emocji.